19 Şubat 2015 | Meliha

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, eş ya da sevgililer arasında sorunlarda, ayrılma tehlikesi olduğunda başvurulan ve kişiler arasındaki ilişkiyi düzeltmek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü birçok değişik alanda yapılan eskiden günümüze kadar yapılan büyü çeşididir.

Eşler ya da sevgililerin ilişkilerinde yaşadığı sorunlar sonrası yeniden eski haline geri dönmesi ya da eskisinden daha fazla bağlılığın olmasını sağlamak için yapılma gereği duyulur. Bilinen en güçlü manevi bir çalışmadır. Çalışma sevilen kişiye olan hislerinin artmasını sağlamak ve bağımlılık derecesinde de etki eder. Kişilerin birbirlerine olan uyumlarını arttırdığı gibi ilişkideki istenmeyen olumsuz kötü yönlerin karşısındaki kişiye gösterilmesini engeller. Bağlama büyüsü; resmi medyum olarak da bilinen Medyum Meliha Hoca ile çok kısa bir süre 7 günde etkili bir şekilde sevdiğinizi kendinize bağlarsınız. Şimdiye kadar yapılmış ve yüzde yüz sonuçlar alınmıştır. Tecrübesi bilgisiyle çok kısa süre de sonuç alınır.7 günde yapılan bu büyü; sevdiğiniz sizi terk ettiğinde, eşiniz sizi terk ettiğinde, yuvanız yıkılmak üzere ise, büyü yapılmış ise, işlerinizde düzensizlik rast gitmediğinde yapılır. Bağlama büyüsü birçok dilek ve talep için yalpan çeşitleri vardır. Mesela Eşi Bağlama, Sevgiliyi Bağlama, Uzaktan Bağlama, Kendine Bağlama, Kocayı Bağlama, Eve Bağlama, İki Kişiyi Bağlama, Erkeklik Bağlama, Dil Bağlama, Göz Bağlama gibi yapılan çalışmalar vardır. Hangi çalışma için yaptırırsanız yaptırın etkisi oldukça güçlü ve doğru zamanda ve doğru medyum ile yapıldığı takdir de tam olur. Büyü çeşitlerinde gayelerinden bahsedersek;

İlki sevgili yani aşk bağlama büyüsüdür. Bu büyüde en çok sevdiğiniz ya da arzu etiğiniz birini kendisine âşık etmek için en çok tercih edilendir.

 

Evliliklerde eşler birbirini ihmal edilmekte, bunun yanında anne ve babaya abartılı bağlılık, arkadaşlarına aşırı yakınlığı sebebiyle eşine zaman ayırmaması sonucundan dolayı eşine soğuk ve uzak davranmasından ötürü eşinizin size tamamen bağlanması ve sizi ihmalkârlık etmemesi maksadıyla yapılan çalışmalar eşi bağlama büyüsü olarak isimlendirilir.

 

Âşık olduğunuz kişi ya da eşiniz şartlar nedeniyle her zaman yanınızda olamayabiliyor. Uzak mesafelerden dolayı olabilecek problemleri ortadan kaldırmak adına bulunduğu yerde de size olan sevgisini, aşkını gibi duygularının oluşması ve tamamen bağlı kalması maksadıyla uzaktan bağlama büyüsü yapılır. Bu büyüde mesafeler önemli değildir.

 

Kendine bağlama büyüsü, bir kişinin sizden ayrılmamasını, yalnızca sizle iken kendini daha iyi hissetmesini, sizden başka hiç kimseyle ilgilenmemesini ve siz olmadan yapamamasını edinmek maksadıyla yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma genelde iş hayatında en çok tercih edilmektedir.

 

Bazı evlerde erkeğin iş yoğunluğu sebebiyle kadının ev işleri çoluk çocuklarla ilgilenmesinden dolayı evliliklerde bazen monotonluk yaşanmaktadır. İlişkide bozulma durumları yaşanır. Kocayı bağlama büyüsü, huzuru dışarıda arayan bay bayan fark etmez, aldatan ve eşine yakınlık göstermeyen eşlerin bağlanması için tercih edilen bir çalışmadır.

 

Aşk büyüsü, özellikle sevip de bir türlü ona ulaşamayan insanların tercih ettiği ve yaptırdığı bir büyüdür. Kendine has bir yapılış tarzı vardır ve medyum hocalar da bu konuda deneyim sahibi kişilerdir. Bu büyü ile birlikte sizler de uzun süredir peşinden koştuğunuz ancak bir türlü elde edemediğiniz kişileri kendinize aşık edebilirsiniz. İnsanlar her zaman için duyguları ile hareket eden varlıklardır ve kadınlarda bu daha net bir şekilde görülür.

Aşık olmak,insanın hormonlarını da harekete geçiriyor ve daha heyecanlı bireyler yaratıyor ancak karşılıklı olduğunda çok daha keyiflidir ve çok daha heyecanlıdır. Bu heyecanı yaşamak ve sevdiğiniz insan ile birlikte olmak için sizler de medyum Meliha Hoca ile iletişime geçebilir ve bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aşk büyüsü konusunda uzman olan medyum Meliha hoca, garantili medyum olarak bu sektörde yer almaktadır ancak daha da önemlisi resmi medyum olmasıdır. Bu ne demek diye merak eden çok fazla insan var ve bizler de bu konuya aydınlık getirmek adına bu yazıyı yazıyoruz. Resmi medyum, bu işi legal olarak yapan ve vergi levhası ile birlikte insanlara hizmet eden medyum kişilere verilen sıfattır. Medyum kişilerin genelinde bu vergi yoktur arkadaşlar ve yalnızca paralarınızı almak için bu sektörde yerini almaktadırlar. Medyum Meliha Hoca, bu sektördeki en uzun soluklu isimlerden bir tanesidir ve işini de legal şekilde yapmaktadır.

Aşk büyüsü ile birlikte istediklerinizi en kısa sürede verecek olan Medyum Meliha Hoca, en iyi medyum olarak karşımıza çıkıyor ve sektördeki birçok medyumdan çok daha deneyimli olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu ismi daha önce duymuş olabilirsiniz ancak fikir sahibi olmayanlar için iletişim numarasını da vermek istedik ve bu numarayı tuşlayarak sizler de şahısa ulaşabilir ve sorularını sorabilirsiniz. İnsanlığa hizmet etmek ve büyü ile birlikte bozma işlemini de en iyi şekilde yapacak olan ender kişilerden bir tanesidir ve sorunsuz bir şekilde sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar Hocalar ve Canbar Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

 • hatice tokat dedi ki:

  sizlere medyum meliha hocamızı şiddetle sizlere tavsiye ediyorum geçenlerde kendisine bağlama büyüsü yaptırdım bir çok medyuma bu işlemi yaptırdım sonuç alamadım kendisi üzerimdeki işlemlerin temizlemesini yaptı ve korumalı bir şekilde bana aşk ve bağlama büyüsü çalışması yaptı kendisinden memnun kaldım yapmış olduğu çalışmalar çok kısa surede sonuç veriyor ben bile hala şaşkınım sizlere kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bir medyumdur allah razı olsun meliha hocam sizden iyi çalışmalar

 • yeliz şimşek dedi ki:

  15 günde etkili bağlama büyüsü yapan tek medyum tanıdım oda medyum meliha hoca medyum melih hocaya 2 ay önce bir bağlama büyüsü çalışması yaptırdım kendisinden allah razı olsunki dediği çıktı bana bekle sadece sabret eşin o kadını bırakıp sana geri gelecek dedi ve dediğide oldu ben bu kadar etkili bir medyum yada hoca ilk defa tanıdım en iyi medyum meliha hocadır bana kalırsa sizlerede tavsiye ederim kendisi bir çok medyum arasında garantili medyum diyebilirim meliha hocam senin ellerinden öperim selametle kal.

  • admin dedi ki:

   Önce allan’ın (cc) izni ile sizlere yardımcı olmaktadn mutluluk duyarım değerli vaktinizi ayırıpta bize bu guzel yorumunuzu yaptığınız için teşekkür ederim

 • belkıs dedi ki:

  ben de bağlama büyüsü yaptırdım sönuçlara inanamadım. Daha önce duymadığım güzel sözler-çiçekler almalar birbirinden hoş sürprizler. bu kadar sevilebileceğimi bilmiyordum. Bağlama büyüsü çok etkili bir büyü imiş anladım. Acaba etkisi ne kadar sürer? Meliha hocam yanıt verirseniz sevinirim…

 • songül dedi ki:

  hocam bana ne büyüsü yaptınız bilmiyorum ama bukadar olur diyorum erkek arkadaşım süt dökmüş kediye döndü canım sevgilim sadece sana olan sevgimden yaptım bütün bunları hiç pişman degilim az kalsın ayrılıyoduk allah razı olsun hocamdan

 • dilan dedi ki:

  eşimle aramız bozulmuştu ayrılık durumuna gelmiştikki arkadaşımın önerdigi melih hoca bizi kurtardı allah sizden razı olsun hocam şuan mutlulugum sizin sayenizde herkese tavsiye edrim en azından merhametli bi hoca…..

 • ali mert dedi ki:

  Saygıdeğer meliha hocam sizler hollandadan takip etmekteyim uzun süredir ve hakkınızda olan güzel yorumlarınızıda tekip ediyorum wev sayfanızdan benimde uzun süredir sevgilimle yaşamış olduğum sorumlar var bunların düzelmesi konusunda çok bekledim ama ilişkim düzelmiyor sabır sabır buda bir yere kadar sayın hocam benim sizden ricam benim sevgilime bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bana bu konuda lütfen yardımcı olun bağlama büyüsü kısa sürede kesin sonuç veriyormuş takibime göre yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

 • Meliha Hoca Harika dedi ki:

  Adım Saliha 23 yaşındayım. Antalya’da oturuyorum. Sevdiğim kişi ile 3 yıldır çok iyi anlaşıyorduk. Artık ne olduysa aramıza karar kediler girdi. Yüz vermemeye başladı. Gerçekten sinir bozucu bir şeydi. İlişkimizi bitirme noktasına geldik. Telefonlarıma yavaş yavaş cevap vermemeye başladı. Konuşunca biri iki dakika sonra kavga etmeye başladık. Ondan vaz geçmek istemiyordum. Neticede insan gerçekten sevebileceği insanı bir kere buluyor.
  İnternette araştırma yapmaya karar verdim. Bir büyü yaptırarak sevdiğim kişiyi kendime bağlayacaktım. Bir medyum ile görüştüm ve bir haftaya kadar kesin olarak sevdiğim erkeğin bana döneceğini söyledi.
  Bir ay geçti hiçbir kayda değer gelişme olmadı hatta her şey daha kötüye gitti.
  Sonra Medyum Meliha hoca sağ olsun ona ulaştım ve “bağlama büyüsü” yapmaya karar kıldık. Bir ay geçmeden inanılmaz olumlu değişimler yaşandı. Tesadüf mü bilemiyorum ama sevdiğim adamın beni çok sevdiğini artık biliyorum.

 • Selin dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar, ben Selin 27 yaşındayım evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Ben de hikayemi anlatmak istiyorum. Eşimle birbirimizi seviyoruz. Paramız ve işimiz var. Evimiz ve arabamız var. Ama aşkın sonsuza kadar sürmeyeceğini düşünmeye başladım .3 ay öncesine kadar.
  Eşim eve fazla içkili gelmeye başladı. Önceleri de içerdi ama bu kadar sık değil. Belki iş ortamı ile ilgili sorunları vardır diye paylaşmasını istedim. Israr ettim. Ama benimle bu konuyu konuşmak istemedi. Sonra eve sarhoş gelişleri geç gelişleri can sıkıcı olmaya başlayınca kavgalarımız da şiddetlendi.
  Bana seni artık sevmiyorum boşanmak istiyorum deyince kafamdan kaynar sular döküldü sanki.
  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Medyum Meliha hocaya danıştım. Bağlama büyüsü yaparsak sorun çözülür ve eşiniz size bağlanır dedi. Ben de yaptıralım dedim. Bana verdiği süre 10 ile 40 arasındaydı ama 20-25 gün geçmişti ki eşim eve çiçeklerle gelmeye başladı. Çocuklarla daha çok ilgilenmeye başladı. Kapıyı açınca bana sarılması dünyalara bedel. Demek ki Bağlama Büyüsü doğru imiş. Teşekkürler meliha hoca……….

 • İstanbuldan Zeynep dedi ki:

  Ben Zeynep 19 yaşındayım ve İstanbul’da oturuyorum. Çok arkadaşım var ama Ertan başkadır. Her şeyiyle . Sanki biz birbirimizi için yaratılmışız. Ben bir şey söylemeden o anlıyor. O söylemeden ben anlıyorum. Neyse ebru da ortak arkadaşımız. Meğer Ertan’a aşıkmış o da. Ertan’ın beni daha çok sevdiğini biliyorum ama Ebru kadar yetenekli değilimdir. Ertan’ı Ebru’ya kaptırmak ölüm gibi bişi benim için.
  Ertan da Ebru’ya karşı boş değilmiş çünkü benden habersiz kafelerde buluştuklarını duyunca cinlerim tepeme çıktı. Ertan inkar ediyordu. Ben sadece seni seviyorum diyordu onunla sadece arkadaşız. Ama içimden bir ses böyle olmayabilir diyordu. İnternette gezinirken Meliha hocanın sitesine rastladım ve Meliha Hocayı aradım. Durumu anlattım. Bağlama Büyüsü için isimlerimizi anne isimlerimizi ve fotolarımızı istedi. Onları taratıp gönderdim. VEFK yazacağını söyledi ve sabırlı olmamı öğütledi. İnanılır gibi değil. Gerçekten de Ertan ebru ile tüm bağlarını koparmış ve sadece bana dönmüştü. Üstelik bir ay zarfında. Artık bağlama büyüsü gerçek biliyorum.

 • Nermin Çilekeş dedi ki:

  Teşekkür…
  Nermin ben. Beni kocam aldatıyordu ve hiçbir şey hissettirmemeye çalışıyordu. Ama kadınlar hisseder. Eve geç gelmeler afralar tafralar. 4 çocuğum var ve ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Sağ olsun Melih hocaya ulaştım ve bana yardım edebileceğini söyledi. Pek de bir büyük bir umut beslemiyordum ama belki olabilir diye Meliha hocaya Bağlama büyüsü yaptırdım. Melih hocayı çok sevdiğim bir arkadaşım önermişti. Yazdığı şeyin etkisi çok güçlü çıktı. Kocam eve bağlandı ve aramızı açan o kadından kurtulduk. Şimdi yeniden mutluyuz ve kocamın göz dışarda değil. Elbette bunda Medyum Meliha hocanın Bağlama Büyüsü çok etki etti. Kendisine teşekkür ederim.

 • Evrim yaka dedi ki:

  Eskişehirden evrim hocam sizden allah razı olsun eşim bana çok iyi davranıyor size çok teşekkür ederim

 • Ayrılık Acısı Büyük dedi ki:

  Sevenlerin en korktuğu şey ayrılmaktır galiba. Ölüm bile sanki daha az acı verir. Ne gece gecedir ne gündüz gündüzdür. Ne yediğiniz ne içtiğiniz hiçbir şeyin değeri yok ayrılınca.
  Her tarafta anılar saldırmak için zaman kollar gibidir. Bu acıyı 6 ay yaşadım. Kimse yaşamasın. Bunalıma girdim ve yemek de yiyemez oldum. Eşim evimin direği idi ve o direk artık yoktu.
  İnternette nasıl bir çözüm bulabilirim diye düşünürken ve gezinirken medyum melih hocanın bir çok aileyi kurtardığını okudum .İçime bir umut düştü. Aradım ve konuştum. Çok ilgilendi sağ olsun. Sesi güven veriyordu. Bağlama Büyüsü yaptıracağını ve bunun etkisini en geç bir buçuk ayda göstereceğini söyledi. İyi ki varsın Melih Hocam. Artık eşime kavuştum. Artık ayrılmayız inşallah.

 • merve dedi ki:

  meliha hocam tek çarem siz kaldınız benim kendi canımdan bile çok sevdiğim biri var ama suan onu kaybetmek üzereyim bağlama ve aşk büyüsü yapıyormussunuz lütfen bana yardım edin onu kaybetmek istemiyorum onu canımdan bile çok seviyorum hep yanımda kalsın istiyorum evet sevdiğini biliyorum ama benden vazgeçmesin yalvarırım size bana yardım edin bu iş kaç para olur

 • Pınar Genç dedi ki:

  Medyum Meliha Hocama Bağlama Büyüsü Çalışması Hazırlattım Sonuç Aldım Tabi Benimle Biraz Uzun Sürdü Ama Çok Kısa Sürede Sonuç Alanlar Varmış.

  • Meliha hocanın telefınunu yazabilşrmisin yardımcı olurmusunuz dedi ki:

   Eşimle kavga ettik evi terk etti ayrılmak istemiyorum 25 gün oldu ablasından nedeet eder bana döner rabbim benim canımı abladı yaktı rabbimde ona can acısı verdin

   • üzgün dedi ki:

    Meliha hocanın telefonunu verirmisiniz meliha hocamla irtibata geçip eşimin eve dönmesini istiyorum karım der inşallah ablasından nefret ederek gelir inşallah

 • Melek dedi ki:

  Öncelikle bu kadar güven sorunu yaşanan bir ortamda, medyum olarak işinin hakkını veren nadir insanlardan olduğunuzu belirtmek isterim. Sizden aldığım destekle ve yapmış olduğunuz bağlama vefki ile eşim bana ve çocuklarımıza geri döndü. Allah sizden razı olsun.

 • erdal dedi ki:

  Selam malaykum hocam ben çok zor durum dayım eşimle aramızda sorunlar var eşime bağlama büyüsü
  Yaptırmak istiyorum allah rızası için bana yardımcı olun

 • erdal dedi ki:

  Selam malaykum hocam ben çok zor durum dayım eşimle aramızda sorunlar var eşime bağlama büyüsu Yaptırmak istiyorum allah rızası için bana yardımcı olun

 • nesil dedi ki:

  merhaba bende bağlama büyüsü yaptırdım ama hala bir başkasına bakmaz benden vazgeçmez düşüncesi oluşmadı o hissi vermedi zamanla olur mu bilmiyorum benden başka bişey yada birini düşünmemesi gerekir bu işlemden sonra umarım öle olur sizlerin yazdıkları çok güzeel inşallah bigün bende böle yazarım

 • nesil dedi ki:

  hocamada güveniyorum biraz daha zaman gerekiyo galiba sizinki gibi olmasını çok istıyorum bu büyüüyü yaptırdım artık kimseye gönlünü kaptırmaz demi arkadaşlar buna inanmak istiyorum

 • Merve dedi ki:

  Hocam size Nasıl ulaşabilirim

 • Mine dedi ki:

  En iyi medyum hoca Meliha hocadır